Ovlivňuje všechny vztahy a vnáší do našich životů lásku, romantiku, touhu i vášeň, ale také radostné tvoření a zesiluje naše vnímání krásy. Její vliv a energie nás bude „okouzlovat“ až do 21. května, kdy se Slunce přesune do znamení Blíženců.

Celý tento rok je pod vlivem planety Venuše, což se v zesílené míře projeví právě v době, kdy se Slunce pohybuje ve znamení Býka (od 20. 4. do 21. 5.).

Květen letošního roku přináší šanci a nové naděje na uzdravení našich srdcí na velmi hlubokých úrovních. Přichází čas, kdy láska může otevřít a uzdravit hodně dávná a možná i zapomenutá zranění, je to čas očištění a probuzení. Objeví se „klíče“, které nám skrze brány našich srdcí umožní vstoupit do nových dimenzí. Skutečná láska očišťuje, uzdravuje a osvobozuje.  Probouzí v nás schopnost nového vnímání a vidění světa, otevírá v nás schopnost věřit zázrakům a vnímat svět očima dítěte. Je skutečným elixírem mládí.

Přesto mnozí ještě stále váhají, zda vstoupit. Květen je dobrou příležitostí rozloučit se jednou pro vždy se starými strachy v oblasti vztahů a prožívání lásky. Ať už se v minulosti v našich životech dělo cokoliv, nyní se můžeme vydat po nových cestách prožívání vztahů. Vibrace planety Venuše může uzdravit naše srdce – pokud se tak rozhodneme. Je to jen na nás. Pokud se necháme vést s důvěrou naší Duší, která k nám promlouvá skrze naše srdce a vede nás cestou lásky, pak staré strachy samy odpadnou a zmizí. Štěstí přeje připraveným.

Připravte se na to, že všechno je možné. Stačí jen chtít a věřit. Neseme v sobě dar tvoření a zhmotňování svých myšlenek, představ a snů. Květen je v tomto směru velmi podporující. Naše nápady a záměry se mohou velmi dobře přetvořit do hmotné úrovně a ukotvit na stabilních základech. Přesto se mnohým ještě může stát, že budou muset znovu a znovu přetvářet a upravovat své původní „scénáře“ a plány. Jak se zvedá naše vibrační úroveň a mnohdy procházíme doslova kvantovými skoky, původní plány a záměry již nerezonují s našimi novými vibracemi. Mnohé spřízněné duše odcházejí za svými novými úkoly a k nám přicházejí jiné a více rezonující s našimi současnými vibracemi i posláním. Tento proces je velmi proměnlivý a učí nás nelpět na starých vazbách a vztazích.

Již dříve jsem psala, že je potřeba naučit se být velmi flexibilní, nelpět a přijímat věci a situace novým způsobem. Představte si, jako bychom společně stoupali po širokém a dlouhém schodišti vzhůru. Jdeme všichni, jen každý svým tempem. Někdo se občas potřebuje zastavit, nadechnout a odpočinout a nám nezbývá, než jít chvíli bez něj. Když se dobře rozhlédnete, je tu dost jiných, se kterými můžeme stoupat společně nahoru v radosti a lásce. Pak možná přijde i náš čas zastavení a usebrání, než se zase vydáme dál. Jde o to, užít si a naplno prožívat každý schůdek a každý krok. A také se nevracet a nesnažit se vytahovat vzhůru ty pomalejší, ale nechat jim prožívat si jejich lekce a důvěřovat jim, že to zvládnou sami. O tom je opravdová láska a moudrost srdce. Můžeme jen sami kráčet s úsměvem a inspirovat tím ostatní. Tento přístup mnohé usnadní i nám a sejme nám mnohdy velkou tíhu z ramen. O to lehčeji a radostněji můžeme stoupat vzhůru.

Květen je o radosti a prožívání naplno, o roztančených srdcích a sdílení v lásce. Pokud se naladíme na naše srdce a zůstaneme v něm, pak nás povede k těm nejlepším příležitostem a nejkrásnějším setkáním. Otevřené a rozzářené srdce působí jako magnet, který k nám přitahuje vše dobré. Novoluní 3. 5. se Sluncem i Lunou v Býku přináší energii, stability, míru, harmonie, citlivosti a vnímání krásy. Zároveň podporuje prosperitu, je tedy velmi příznivé v tuto dobu začít nové projekty. Další energetická brána měsíce května  5. 5. podporuje náš pohyb – vnitřní i vnější. Dále nám pomůže si uvědomit, v jakých oblastech se cítíme zaseknuti či „chyceni v pasti“ a její energie nás může v těchto místech uvolnit a osvobodit. Úplněk 17. 5. s Lunou ve Štíru a Sluncem v Býku přináší kombinaci energie vody a země. Povede nás do hloubky a umožňuje objevit a odhalit skrytá mysteria. Tato Luna přináší vášeň, touhu, odvahu a hluboké prožívání citů a emocí. Vše prováděné či započaté v tuto dobu bude mít dlouhodobý účinek.

Významná energetická brána měsíce května je 21. 5., kdy Slunce vstupuje do znamení Blíženců. V tento den se nastartuje velmi důležitý proces týkající se vzestupu lidstva a planety Země. Dojde k aktivaci kódů Kristovského vědomí – přes ženy v mužích. To umožní ženám i mužům naplno přijímat čistou archetypální ženskou a mužskou energii, což přinese možnost vzájemného uzdravení a znovuzrození do podoby nových galaktických bytostí. Čeká nás opět spoustu příjemných a radostných zážitků, ale také ještě plno práce na sobě. Je potřeba se dobře uzemňovat a stále se propojovat se Zemí a zemským krystalem.

Vnímejte dobře své tělo a užijte si všechny radosti a potěšení, které vám může poskytnout. Nechte se nejen v květnu okouzlit a svádět vůní lásky. Vzduch je plných chvění a příslibů, Venuše rozdává svoje dary štědře. Stačí jen otevřít náruč. Dotýkejte se bosými chodidly Matky Země a dlaněmi hvězd na obloze. Propojte energii Nebe a Země ve svém srdci a pošlete to dál. Ať je svět zase o kousek krásnější. A hlavně žijte naplno každý okamžik. Jsme tady a teď v tom nejkrásnějším čase na Zemi. Přivítejte každé nové ráno s úsměvem – máme se na co těšit. Přeji krásné májové prožívání v lásce a radosti, hojnost a plnou náruč nádherných darů…

Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví a objímá Miriam

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičova. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené  a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

Obrázek: Wings of love od Josephine Wall, UK

Sdílet
Předchozí článekARAMEJSKÝ OTČENÁŠ
Další článekANDĚLSKÉ PSANÍ