Léčení skrze Vyšší Já 

ČASTO SE MĚ LIDÉ PTAJÍ,, CO JE OBSAHEM KURZU, KTERÝ VYUČUJI A PRACUJE SE NA NĚM S  KYVADLEM. STRUČNĚ VÁM TO TADY OBJASNÍM:

 

 

Je to velmi účinná léčebná a diagnostická metoda , využívající k práci siderické kyvadlo a sadu speciálních tabulek( rozšířeno na více než 60 tabulek, + přepracování a doplnění původních tabulek o důležitá fakta a hesla) s možností vlastního rozšiřování dle vaší individuální potřeby (bez copyrightu).

 

Jde o plnohodnotnou terapeutickou metodu s pomocí Vyššího Já, kyvadla a speciálních tabulek. Tato metoda řeší všechny problémy duše i těla. Co se naučíte ?

 

 

Tuto techniku si osvojí naprosto každý již během dvou dní. Kurz je vhodný jak pro absolventy SRT, tak i pro začátečníky. V průběhu semináře se telestét (uživatel kyvadla) naučí napojovat na své Vyšší Já ( duchovní sbor ) nebo na vyšší principiální sílu (dle připravenosti, kterou na kurzu testujeme) a toto napojení nadále utužovat až do okamžiku , kdy je trvalé.LSVJ nám umožňuje pozvednout se nad hmotu skrze hmotu. Vyšší Já pracující v souladu s vámi, umožní změnit negativní programy ve vašem podvědomí, zasáhnout do minulých životů, odblokovat energetické blokace, stanovit diagnózu a léčbu, léčit, očišťovat auru a duši, odvádět přivtělené duše, srovnávat vaše energetická těla, zjistit jaký je váš životní úkol a náplň, zasahovat do buněčné paměti a mozkových struktur,působit na geopatogenní zóny a harmonizovat si budoucnost. Strom života, silová zvířata – totem 1 a 2, setkání s dvojpaprskem, vysvětlení grafu paralelních životů, velký třesk atd.

 

Součástí kurzu je i 30minutová meditace a setkání s vašimi průvodci.

 

To vše a mnohem, mnohem více, prostřednictvím kyvadla. Tato technika je zabezpečená proti ovlivňování kyvadla a proti vyčerpání. Výhodou je možnost zásahu jak ve svém životě tak i v životech svého okolí a klientů (profesionální terapeutická práce).

 

 

VÝUKA TĚLESNÉ DIAGNOSTIKY KYVADLEM NAD LIDSKÝM TĚLEM A JEHO PŘÍMÉ ČIŠTĚNÍ.

 

 

Náplň kurzu:

 

• Očišťovací rituál pro aktivaci schopností práce s kyvadlem ( bývá aktivováno na dálku den před seminářem ) – aktivace schopnosti kurzisty, ne kyvadla !

 

• Dohoda s kyvadlem,duchovním sborem a podvědomím + první praxe

 

• Seznámení s tabulkami – podrobně, krok po kroku v návaznosti na praxi

 

• První práce sama na sobě, základní čištění a řešení problémů

 

• Vysvětlení jednotlivých tabulek, jejich seřazení apod.

 

• Další práce s kyvadlem pro hlubší zásahy + práce na sobě i druhých

 

JDE O VELMI INTENZIVNÍ SEMINÁŘ !!!

 

Tato metoda samozřejmě nenahrazuje lékařskou péči, ale je podpůrným psychoterapeutickým prostředkem…

 

Autor článku: Iva Hédlová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015