Zasvěcení do druhého stupně je doprovázeno přibližně trojnásobným zesílením používané reiki energie. Neboť zde se již neotvírá reiki kanál, a tělo je jakoby již nastaveno pro práci s reiki energií. Většina energetických projevů na fyzické úrovni už prodělává léčení a některé bloky jsou již rozpuštěny.

    Každého, kdo se rozhodne postoupit do II. stupně, totiž očekávají úžasné změny, které jsou tak jemné ale tak zřetelné v životě praktikanta reiki, že je těžko může popsat i on sám. Žákovi jsou předány tajné symboly a mantry pro práci s reiki na dálku , zesílení a mentální symbol. Žák se učí tyto symboly používat, kreslit a kombinovat.

    Dálkový symbol: přináší možnost pracovat s reiki na dálku, nebo jednoduše řečeno posílat reiki energii do jakéhokoliv místa , času a prostoru vesmíru a ta bude přijímána okamžitě!

    Zesilovací symbol: zesiluje průtok reiki energie kanálem a tedy reiki působí intenzivněji a doba léčení se zkracuje. Navíc tento symbol působí jako ochrana jednotlivce , situace, jídla atd..Rovněž se používá k čištění prostorů od negativních energií.

    Mentální symbol: přináší schopnost posílat reiki energii proti času a do budoucnosti a tak napravovat hluboké karmické , psychické a mentální zátěže (deprese, výčitky , strach, zlost traumata) , které nás trápí a poznamenávají. Stejně tak , lze použit tohoto symbolu k ozdravění člověka od některých jeho zlozvyků (kouření, hraní automatu, drogy, kousání nehtů……) .

Sdílet
Předchozí článekI. USUIHI STUPEŇ
Další článekIII. USUIHI STUPEŇ

Komentáře