Nejen v této složité „kovidové“ době, ale během celého života, se snaží většina z nás šetřit. Na jídle, na jízdném, na oblečení, za hračky pro děti… ale také za naše zdraví. Přitom bychom si ale neměli nic odpírat, aby se nám nepřitížilo. Díky zajímavým slevám si ale můžeme ledacos koupit levněji.

Potřebujete brýle?

Brýle jsou pro většinu zvláště starších obyvatel značným zásahem do rozpočtu. Pokud chce někdo hezké a kvalitní brýle, není nezvykle, že stojí i 10 000 Kč a víc. Dioptrické brýle přitom bývají také ve slevách. Tedy mnohdy se můžete setkat se slevou na skla, nebo třeba slevou na obroučky.

Známá byla např. akce jedné optiky, kdy dávala lidem slevu na obroučky v tolika procentech, kolik jim bylo let. Je doslova „hřích“ nevyužít tuto nabídku a nedopřát si hezké nové brýle.

Jaké letáky si pohlídat

Určitě se zaměřte na letáky z lékáren. Pokud je k vám domů nedistribuují, nebo se chcete chovat ekologicky a do schránky je nechcete, můžete je najít na různých webových serverech všechny hezky pohromadě, nebo navštivte webové stránky dané lékárny. Rychle najdete jejich aktuální leták, a můžete nakupovat online, nebo si do lékárny zajet. Mnohdy ale lékárny nabízí dopravu k vám domů zdarma, třeba k určité výši ceny objednávky nebo k nějakému zboží. Zvažte tuto možnost a zbytečně se nevystavujte nebezpečí nákazy.

Vyplatí se sledovat i Tesco leták a letáky dalších větších řetězců. I tady můžete narazit na brýle na čtení, kvalitní sluneční brýle, ale také zboží na cvičení, jako karimatky, švihadla, míče, posilovací gumy a další. Velké obchody přináší zajímavé akce většinou na jaře a po celé léto. Tedy mluvíme-li o akcích na zboží, s nímž můžete cvičit a rozhýbat zatuhlé svalstvo, nebo snižovat váhu.

Neponechte nic náhodě a letáky si nechte posílat do e-mailové schránky. Neunikne vám žádná zajímavá akce. Zvláště v důchodu, kdy máte toto čas sledovat, by byla škoda nakupovat dráž, než je nutné.

Komentáře