Pokud zaznamenáte nějaké negativní myšlenky, zavolejte v duchu na pomoc anděly, aby vám pomohli tyto bloky odstranit.

Svým vnitřním zrakem spatříte proužky bílého světla přeskakujícího z květiny na květinu. Víly přelétávají podobně jako světlušky. Jsou asi pět až sedm centimetrů dlouhé, někdy menší, někdy větší. Ze začátku spatříte nejspíše jenom jejich energii, to bílé světlo, které vidíte poskakovat mezi květinami. Zkuste pak trochu natočit hlavu a dívat se na květiny jenom koutkem oka.naše jasnozřivost někdy pracuje lépe periferně, protože jsme uvolněnější a otevřenější vidět duchovní svět spíš koutky očí. Střední část oka často příliš zaostřuje a nutí nás k usilovnému přemýšlení.

Nejprve se vám víly budou jevit jako průhledné bytosti. Jestli vás napadne, že si tyto obrazy sami sugerujete, pak si uvědomte, že jeden z důvodů, proč děti vidí víly tak často, je ten, že příliš nerozlišují mezi fantazií a skutečností. To jen my dospělí se bojíme, že bychom se mohli mýlit. Zkuste tedy být dětmi a dovolte si vidět víly.

Buďte trpěliví, dějte si čas. Pamatujte, že víly jsou velmi plaché a že dokážou číst vaše emoce a myšlenky. Nemusí se vám zjevit hned. Možná budete muset nějaký čas získávat jejich důvěru, než vám dovolí, abyste je spatřili. Víly se bojí lidí s nečistými úmysly, lidí hrubých, zlých a krutých k přírodě, takže vás nejprve musí pořádně poznat. Mluvte k nim svou myslí a sdělte jim svou touhu vidět je a pracovat s nimi. Když uvidí, že vaše duše je plná lásky a touží jim pomoci s přírodou, sami vám pomohou.

Po týdnu či dvou, kdy budete v kontaktu s přírodou a v duši ponesete odhodlání vidět víly a mluvit s nimi, byste měli být schopni je spatřit. Nakonec uvidíte víly se všemi detaily. Nejpravděpodobnější je, že uvidíte víly zároveň vaším duševním i vnějším zrakem. Budou obletovat květiny, zvířata, rostliny i některé lidi.

Z knihy: Léčení s vílamiDoreen Virtue

Komentáře