DOMINIK – bojovník s vnitřní silou, někdy bojující sám se sebou. Může dosáhnout velkých cílů, neboť je ambiciózní. V kolektivu oblíbený, má smysl pro humor. Je inteligentní, prozíravý i obětavý. Vládne Merkur a Neptun. Občas do života zasahuje Slunce a Měsíc. Vhodné pro všechna znamení.

 

DOMINIKAobávaná číslice i mezi mágy a šamany. Bubnují na poplach – matky nedávejte svým dceruškám jméno Dominika. Je velmi záludné. Merkur a ještě obrácený Merkur nesmírně zasahuje do vnitřního já. Jako žena se Dominika necítí šťastná a neví, proč tomu tak je. Ve zralém věku možné zdravotní i jiné potíže, po celý život nic moc, bludný kruh. Nedoporučuji v žádném znamení. Pokud se již dívka jmenuje Dominika, doporučuji změnu.

 

DOROTA – tradiční české jméno, někdy vyslovované hanlivě. Dorota ráda velí, je to osobnost. Vládne Slunce, Uran, Merkur. Toto jméno je do života velmi vybaveno a nedá se! V Rybách snívá, v Raku dobrá matka, ve Lvu tygřice. I ostatní znamení jsou vhodná. Ve Štíru možná i „ bordelmamá „. Dívka tohoto jména se opravdu neztratí.

 

DOUBRAVKAjméno jako z červené knihovny. Je v něm inteligence, citovost, nestálost. Doubravka je cestovatelka, má ráda vše krásné. Nádherný vztah k lidem i přírodě. V každém znamení se projevuje jinak a nikdy ne špatně. Doporučuji ve všech znameních.

 

 

 

 

Iva Hédlová podle Camily Karolins ( Jméno je váš osud )

Sdílet
Předchozí článekMUŽSKÉ PORUCHY
Další článekPOSTELOVÁ TAJEMSTVÍ

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015