Pokud máte raději čaje, uvařte si šalvějový čaj a pijte pomalými doušky v průběhu dne.

Čaj výborně odstraňuje noční pocení, pomáhá při pracovní přetíženosti a stresu. Dále pomáhá při nepravidelné menstruaci. Oživuje krevní oběh a zlepšuje činnost nervové soustavy. Šalvěj je i osvědčenou přísadou do čajových směsí při léčbě různých druhů rakovin.

31. 3. – 1. 4. 2009 – Měsíc vstupuje do znamení Blíženců

BLÍŽENCI
Znamení Blíženců působí na ramena, paže, ruce a plíce. V měsíci dubnu jsou podle tradiční čínské medicíny nejvíce ohrožená játra. Ostropestřec mariánský pročistí nejen vaše játra, ale posílí celý organismus. Pomáhá při poruchách krevního oběhu, při nízkém tlaku, léčí velké množství alergií a odstraňuje nevolnost při cestování.

2. 4. – 3. 4. 2009 – Měsíc vstupuje do znamení Raka

RAK
Znamení Raka působí na plíce, hrudník, žaludek, játra a žlučník. Pokud vás trápí bolesti jater, uvařte si speciální směs na játra a na čištění krve. Směsi se připravují vždy čerstvé a dostanou se koupit v zelené lékárně či speciální bylinkové prodejně, kde vám namíchají tu správnou směs přímo „na tělo“.

4. 4. – 5. 4. 2009 – Měsíc vstupuje do znamení Lva

LEV
Znamení Lva působí na srdce a krevní oběh. Předcházejte srdečním nemocem dostatečným množstvím pohybu a také kvalitním spánkem.

Zdroj: J.Paunggerová/T.Poppe-Neznámá moc Luny

Sdílet
Předchozí článekENCEFALITIDA
Další článekJMÉNO JE VÁŠ OSUD 1.