Člověk může existovat jako zdravý a spokojený jedinec jen tehdy, když mezi ním (tj. jeho tělem a duší) a prostorovou strukturou kosmu vládne úplná harmonie. Bylo zjištěno, že energetické pole uvnitř pyramidy je silnější a proto příznivěji působí na zdravotní stav.Tvar pyramidy  harmonizuje kosmické energie jin a jang. Zatímco ve vrcholu pyramidy je silnější jin, u základny je více jang . V 1/3 výšky pyramidy přechází jin v jang a naopak. Tam vládne klid a harmonie.

     Je mnoho lidí, kteří tvrdí, že se po pobytu v pyramidovém modelu cítili mnohem lépe. Po celém světě je celá řada sanatorií, které s úspěchem využívají pyramidální energii a zájem ze strany pacientů je o tuto terapii značný.

Zásady terapie:

Pyramida musí být vždy orientovaná podle světových stran a měla by mít základnu nejméně 230 cm. Sklon stěn vůči základně je 51°51´. Osvědčily se pyramidové konstrukce z měděných trubek. Lůžko je asi 15cm pod úrovní 1/3 výšky..Pacient  tráví ze začátku v pyramidě 30 – 45 minut, jeho hlava směřuje k severu. Nesmí křížit ruce ani nohy. Tuto kůru je třeba  opakovat dle stavu pacienta 3, 5, 7, 9, 15  až 21 krát. U lehčích případů stačí 1 x týdně, ve vážnějších případech každý den. Po měsíční terapii lze v pyramidě i spát. V průběhu terapie se denně pije 2,5 litru pyramidové vody.

Pro ilustraci působení  na člověka uvádím několik případů:

záchvaty nervového původu ustoupily po 15 dnech, kdy pacientka strávila 30 minut denně v pyramidě.

astmatické problémy se výrazně zlepšily po 30 dnech, kdy pacientka pobývala pod pyramidou každý druhý den 45 minut

stav po operaci žlučníku , kdy se problematicky hojila jizva, se výrazně zlepšil  po 5 x 30 minutách v pyramidě.

vysoký krevní tlak v mnoha případech klesá, i když zpočátku může trochu ještě stoupat, po třech dnech působení již klesá..

mnohá onkologická onemocnění se dají pomocí pyramidální terapie léčit.

úrazy, popáleniny, pohmožděniny, proleženiny se mnohem lépe hojí.

pacient před operací ledvin, podstoupil 15 denní kůru, po níž bylo zjištěno, že se ledvinové kameny rozpustily a dotyčný  nemusel operaci podstoupit.
 

Zdá se , že pyramidy mají  vždy prospěšnou sílu a za posledních   více jak 50 let experimentování  nikdy nebyla stížnost na škodlivost pyramid. Je však důležité vědět, že pyramida neudělá nic za vás. Musíte s ní spolupracovat. Nejlepší je se plně uvolnit a nechat plynout energii volným způsobem, neovlivňovat její tok myšlenkami. Pusťte si relaxační hudbu, zapalte vonnou tyčinku  a uvolněte se. Pyramida vás povede cestou za poznáním, důvěřujte její energii a nechejte se vést.

Komentáře