V říjnu se mnoho oblastí nasměruje tím správným směrem. Mnoho z Vás nastoupíte tu správnou cestu, pokud jste ještě nenastoupili. Je to měsíc plný aktivit, nových poznání, příležitostí a možností. Můžete se rozvíjet ve svých schopnostech, které máte nyní nejlepší šanci nalézat, objevovat a začít využívat.

V říjnu se mnoho energií a oblastí uklidní a zaujme ten správný směr. Je to měsíc plný aktivity, poznání, hledání, nalézání, objevování a uvědomování.

Můžete potkávat mnoho nových lidí – pomocníků a lidí, díky kterým se posunete dál a díky kterým se naučíte vzájemné pomoci a spolupráci tím správným směrem.

Dá se tedy také říci, že se mnoho starých záležitostí
konečně uzavře a skončí.

Projevují se energie a spolupráce nejen andělských a nebeských pomocníků, ale taktéž Matky Země, která nám pomáhá ve hmotě a materiální oblasti. Je potřeba jí věnovat více pozornosti a hledat své uzemnění, které je základem pro rovnováhu mezi nebem a zemí.

Všechno se nyní směruje tak, jak má. Mnoho záležitostí se uzavře, ujasní a tak se můžeme vrhnout do nového tvoření.

Záležitosti, které zatím jasné nejsou, odložte a věnujte se tomu, co se právě děje. Není nutné někam spěchat, všechno se děje vždy ve správný čas.

Je velice důležité, abyste si dávali pozor na své myšlenky obav, strachů, pochybností a negativních energií, jelikož to, na co myslíte, to také vytváříte a přitahujete do své reality.

Síla myšlenek i samotné slovo mají veliký význam a sílu, která se ve vesmíru vždy bere v potaz.

Málokdo si stále ještě uvědomuje sílu myšlenky a slova, čímž si může zbytečně velice škodit.

Pro jistotu připojuji článek "Síla myšlenky":

http://vykladandelskymikartami.blog.cz/1311/sila-myslenky

Věnujte pozornost tomu, co chcete, co si přejete, ne tomu, co nechcete. Spojujte se s přírodou a s přírodními možnostmi, vyhledávejte alternativy přírody, vyhýbejte se stresům, nezdravým energiím, situacím, místům, potravinám, negativním lidem a informacím. To Vás oslabuje a zbytečně přináší do Vašeho života to, co Vám v podstatě vůbec nepatří. Jedině tak si udržíte zdravou mysl a Vaše energie a emoce tím získají mnohem silnější uzdravující účinky.

Věnujte také pozornost svému tělu, jelikož jsme nyní citlivější právě na nezdravé potraviny a situace a naše tělo nám to dává najevo. Je čas začít se čistit, detoxikovat, vytvářet prostor pro nové síly a energie a odložit ty staré, nepotřebné a destruktivní.

V pondělí máme úplněk a tak se můžeme zbavovat nežádoucího, zde připojuji informace, jak využít Úplněk pro očištění a zbavení se nežádoucího:

http://vykladandelskymikartami.blog.cz/1412/uplnek-zbavujeme-se-nezadouciho

Měsíc říjen je nádherný měsíc pro tvoření a přechod do "Nového života"každého z nás a je taktéž na každém z nás, jak se k tomu postavíme, jak se rozhodneme.

Přeji Vám nádherné nové začátky plné naděje, radosti, lásky a nového "nádechu".

Poselství pro tento měsíc:

"K dosažení vytouženého snu Ti mohou pomoci druzí."

"Dovol ostatním, aby Tě zahrnuli láskyplnou péčí. Přijmi ji bez viny a omluv."

"Jsi rozený organizátor a Tvoje podnikání obklopují kouzelné příležitosti."

"Významná životní změna Ti přinese požehnání. Změny, kterými procházíš, jsou pozitivní."

"K dokonalosti dojdeš pilným cvičením a procvičováním."

Doreen Virtue


hanka


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015