Minulý rok mnoho z nás až překvapilo, jak je to příjemné, a v době lockdownu nás to drželo psychicky nad vodou. A tak se toho nehodláme vzdát ani letos. O čem je řeč? O sportování venku téměř za každého počasí. Nabíjí tělo endorfiny a pomáhá otužovat se.

Užijte si sport v podzimních kulisách

Podzimní počasí přímo vybízí k běhání krajinou nebo třeba k uspořádání nohejbalového či petanquového odpoledne s přáteli. Zvlášť pokud jsme spíše “kochací” typy a více než počet uběhnutých kilometrů nebo získaných bodů nás těší pohled na barvami hýřící stromy a zvuk spadaného listí pod nohama. Jenže Babí léto se rychle přehoupne v lezavé plískanice a zde se jistě vyplatí předejít rozmarům počasí pánskou či dámskou fleecovou mikinou a pánskou nebo dámskou softshellovou bundou.

Příjemný a hřejivý fleece

Fleece je jedním z osvědčených materiálů pro outdoorové oblečení, vyhledávaným pro svoji měkkost na dotyk i výborné funkčními vlastnostmi. Dámská fleecová mikina a pánská fleecová mikina se za posledních několik let stala neodmyslitelným prvkem šatníků nadšenců pro všemožné outdoorové aktivity jako je běh, horské treky nebo (samozřejmě až na břehu pro následné zahřátí) stále populárnější celoroční plavání.

 

Dámská softshellová bunda – 4F

Vlastnosti fleecových mikin

Pánské a dámské fleecové mikiny značky 4F nepropustí chlad díky vnitřní vrstvě z mikrofleecu a technologii 4FWarm. Mikiny jsou střižené tak, aby poskytovaly volnost pohybu a jsou opatřeny mnoha příjemnými detaily, například praktickými kapsami, krytkami na zip chránící bradu a páskami kryjící švy. Pánské fleecové mikiny a dámské fleecové mikiny si můžete prohlédnout ve variantách s límcem, se stojáčkem nebo s kapucí.

Pánská fleecová bunda – 4F

Všestranný softshell do podzimní přírody

Chystáte se na delší výlet, na sport při náročnějších povětrnostních podmínkách nebo třeba na náročnější horskou túru? Nejen zde vám parádní službu poskytne pánská či dámská softshellová bunda, se kterou hravě zdoláte nevyzpytatelné podzimní počasí a která se díky nízké hmotnosti a skvělé skladnosti vejde do každého turistického batohu.

Detaily chránící  zdraví i komfort

Pánské softshellové bundy a dámské softshellové bundy 4F opatřené membránou NeoDry vás ochrání proti větru a mírnějšímu dešti. Pro vyšší tepelný komfort jsou vybaveny vnitřní vrstvou z mikrofleecu. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant a nejen pro pobyt venku při snížené viditelnosti vám poslouží křiklavější odstíny. Hurá do podzimního větru a mlhy!

Komentáře