Móda, kterou najdete ve velkých obchodních řetězcích, je často poměrně nudná. Jednak se velmi často setkáte s šedou, černou či bílou, jednak má takové oblečení prostě každý. Patříte mezi ty dámy, jež se rády odliší? Chcete zaujmout a ukázat svým oblečením, že jste originál? Pak zbystřete, protože na trhu se objevila nová česká značka Utopy.

V Česku máme mnoho šikovných návrhářů i švadlenek a jedni z těch nejnápaditějších se spojili pod značkou Utopy. Firma v současné době prodává pouze dámské oblečení, a to konkrétně originální mikiny a legíny.

Odvážíte se přinést svěží vítr do české módy?

Protože přesně o tohle se Utopy snaží. Každá jejich barevná mikina je naprostý originál, který se na první pohled liší od toho, co nosí většina Češek. Ano, na nošení takového oblečení musíte mít trochu odvahy, ale odměnou vám budou obdivné pohledy okolí a otázky vašich kamarádek, kde se dá taková pěkná sportovní mikina pořídit. Nutno podotknout, že dámské mikiny Utopy nejsou čistě sportovní, jsou prostě volnočasové a nemusíte se stydět vzít si je ani na nákup, do školy či do práce.

Mikiny Utopy jsou prostě jiné

Nejen vzhled je odlišuje od běžné konfekce. Jsou ušité z kvalitní slovenské látky, v mikině mají všitou síťku, aby při oblékání neponičily váš účes. Nemají všité žádné etikety, takže vás nebude nic kousat ani tlačit. Můžete si být jisti, že každý krok, který vedl k výrobě mikiny, byl prováděn s největší pečlivostí. I potisk je vytvořen unikátní technikou, takže zářivé barvy nevyblednou po pár vypráních.

Za kvalitu se vyplatí připlatit

Mikiny Utopy stojí asi tolik co jiné značkové mikiny. Ve velkých obchodních domech s módou se určitě dají pořídit levnější kousky. Kvalitou, designem a zpracováním však za značkou Utopy výrazně zaostávají. Není lepší investovat do jedné kvalitní mikiny, jež vám vydrží roky, než kupovat pořád nové a nové? Ušetříte si tím čas a prospějete také životnímu prostředí. Tak dejte značce Utopy šanci!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015