Spousta lidí se domnívá, že logistická firma je totéž co spediční, ovšem rozdíly mezi těmito dvěma podniky jsou znatelné. Pokud tedy hledáte logistickou společnost, pravděpodobně sháníte nějakého specialistu na veškeré služby spojené s přepravou zásilek. V takovém případě by vám spediční firma rozhodně nepomohla, protože jejím úkolem je dopravu smluvně obstarat, nikoliv ji realizovat. V následujících řádcích vám představíme profesionála, jenž nabízí kamionovou a nadrozměrnou přepravu.

Není pro vás tedy spediční firma to pravé ořechové, nicméně chtěli byste využít i nějaké služby z této oblasti? Odborník vystupující pod názvem Easy Logistics je pro vás jako stvořený, neboť se jedná o logistickou firmu s přesahem do spediční oblasti. V jejím portfoliu tedy najdete i spediční služby, i když ne v tak velkém rozsahu jako ty logistické.

Nadrozměrná doprava

Zajistit nadrozměrnou dopravu není vůbec jednoduché, neboť to obnáší celou řadu povinností. Potřebujete z místa na místo převézt těžký nadrozměrný náklad? Jednoznačně se neobejdete bez vhodné techniky, která vám takovou službu umožní. Pokud se řekne nadrozměrná doprava, měl by vás jako první napadnout profesionál Easy Logistics, jenž se na danou oblast specializuje dlouhá léta. Dokáže zajistit převoz pásové i kolové techniky, stavebních strojů i konstrukcí, rámů, turbín či hřídelí.

Ještě musíme podotknout, že přeprava nadrozměrných zásilek je náročná, co se administrativy týče. Easy Logistics naplánuje optimální trasu, sjedná pojištění a v případě nutnosti zajistí také uskladnění a zabalení.

Nadrozměrná přeprava a povolení

Pochopitelně, bez povolení se neobejdete. Jelikož má Easy Logistics celou řadu partnerských společností a agentur v jednotlivých evropských regionech, i tato starost vám odpadá. Dokáže vám totiž zprostředkovat veškeré povolení. Přeprava těžkých zásilek se tak najednou nezdá jako velký problém, nemyslíte?

Komentáře