Že lžíce patří jenom do kuchyně? Omyl! Garantujeme Vám, že po přečtení těchto nápadů si jednu lžíci přenesete do kosmetické taštičky! 🙂

1. Přesné linky

Obdivujete krásné kočičí oči na ostatních ženách, ale sama si tak přesné linky nakreslit nedokážete? Tak teď už ano. Použijte nejprve rukojeť lžíce k vytvoření špičky (zobáčku) kočičího oka, a poté použijte zakřivenou část ke spojení s podélnou linkou vedenou kolem řas.

2. Pryč s váčky pod očima

Trpíte každé ráno před zrcadlem, protože máte nateklá oční víčka nebo váčky pod očima? Zbavte se jich rychle pomocí lžíce. Dejte dvě lžíce přes noc do mrazáku a ráno je přiložte na postiženou oblast. Mírně přitlačte a masírujte kruhovými pohyby.

3. Čistá aplikace řasenky

Stává se Vám, že přetáhnete s řasenkou, nebo se Vám někdy obtiskne na víčko?  Vyhněte se těmto problémům tak, že při líčení přidržíte lžíci mezi řasami a očním víčkem nebo pod očima, a případné zbytky řasenky se tak zachytí na lžíci.

4. Smyslně vykrojené rty

I přesto, že Vás příroda obdařila úzkými rovnými rty, můžete se na večírku pochlubit plnými rudými rty. Potřebujete jen lžíci, rtěnku a konturovací tužku. Lžíci přiložte k jedné polovině horního rtu, tak aby zakřivená část byla pod nosní dírkou, a obtáhněte konturovací tužkou. Stejný postup zopakujte na druhé straně. Rty naličte rtěnkou.

5. Opravte rozbité stíny (tvářenku, pudr,..)

Jestli se Vám rozdrobily v kabelce nové stíny, rozhodně je nevyhazujte! Rozdrťte je na prášek a přidejte do nich trochu desinfekce. Směs natlačte pomocí lžíce zpátky do originálního pouzdra a nechte vyschnout. Stíny budou znovu držet pohromadě!

6. Perfektně vytvarované obočí

Použijte zakřivenou část lžíce k perfektnímu tvaru obočí. Přiložte lžíci k obočí a okopírujte křivku tužkou na obočí.

7. Natočte si řasy

Už není zapotřebí kleštiček. Lžíci zahřejte v ruce, teplem se totiž řasy lépe natočí. Poté přitlačte řasy ke křivce lžíce pomocí prstů.

8. Méně viditelné modřiny

Udeřili jste se do ruky a netoužíte po obrovské modřině? Studenou lžící zatlačte proti modřině. Studená lžíce zabrání tomu, aby se do místa nahrnula krev, čímž modřina nebude tak viditelná.

9. Odstraňte pupínky

Lžíci zahřejte v horké vodě. Horkou lžíci jemně přitlačte na pupínek dokud lžíce nevychladne. Pozor – před přiložením na tvář zkuste lžíci na ruce, jestli není až příliš horká.

10. Kontury tváře

Zvýrazněte své lícní kosti. Přiložte rukojeť lžíce k lícním kostem a vytvořte tak přesnou konturu na tváři.

11. Paleta laků na nehty

Milujete nápadité nehty a tvoříte na nich lakem hotové divy? Už nemusíte lak z lahviček dolovat, stačí, když si trochu laku nalejete do lžíce. Nevylije se, a je mnohem snadněji dosažitelný.

12. Mramorové nehty

Do lžíce kápněte několik (alespoň 2) laky na nehty, a párátkem lehce promíchejte, aby se vytvořil mramorový efekt. Nehty pak po jednom lehce namočte do laku.

13. Konec laku zaschlému za nehty

Použijte platovou lžíci. Vršek zasuňte pod nehet a ten nalakujte. Zabráníte tak laku, aby se dostal pod nehet a špičku nijak nepřetáhnete.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015