Většina lidí si uvědomuje, proč je důležité pořídit si obal na telefon, avšak u menších zařízení, jako jsou AirPods, ho nepovažují za důležitý. Ať už jste si právě koupili nová Apple sluchátka, nebo je máte už nějakou dobu, kryt už jste měli mít dávno pořízený!

Pojďme se spolu podívat na 5 důvodů, proč se vyplatí pořídit kryty pro AirPods.

1. Ochrana před poškrábáním

Lesklé bílé nabíjecí pouzdro na AirPods je krásné, když je nové, avšak po několika měsících nošení v tašce či batohu může snadno začít vypadat opotřebovaně. Nejúčinnější ochranou jsou právě obaly pro AirPods, musí však jít o dobře vybraný obal, který dosedá na tělo pouzdra. Pokud bude volnější, mohou se v mezerách usazovat prachové částečky a ty pouzdro poškrábat.

2. Ochrana proti pádu

Velké nárazy mohou způsobit poškození AirPods, nejlepší volbou z tohoto hlediska je pouzdro pohlcující nárazy. Jaká to jsou? Silikonová či prostě nějaká jiná z měkkých materiálů.

3. Lepší přilnavost

V ideálním případě vám AirPods samozřejmě vůbec nevypadnou z ruky – i tomu může napomoci pouzdro. Bílá hladká krabička je kluzká, pouzdra se strukturou pomohou ji lépe udržet v ruce.

4. Prevence ztráty

Ztratit AirPods je poměrně jednoduché, přece jenom jde o malý doplněk. Řada pouzder na AirPods disponuje karabinou, díky níž si pouzdro i s krabičkou uvnitř můžete připnout na klíče, opasek či řemínek v tašce. Pouzdro nejenže neztratíte, ale rovněž budete vždy vědět, kde ho hledat.

5. Unikátní design

Bílá minimalistická krabička sluchátek je sice krásná, avšak má ji každý. Toužíte po troše originality? Pouzdra na AirPods vám ji nabídnou. Vyberete si pouzdro veselé s nějakou postavičkou, luxusní kožené, stylové od nějaké módní značky, outdoorové, co chrání před vodou a prachem, či jakékoliv jiné přesně podle vašich představ. A kde ho vybrat? Začněte třeba na Appleking.cz.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015