Každý člověk je schopen dokázat i nemožné. Vizualizace přání a zákon přitažení fungují bez výjimky a jsou VŽDY účinné u každého, kdo umí naladit vlastní mysl na určitou vlnu a dostat se do alfa stavu.

Také sníte o kouzelné hůlce?

Krásná představa. Jedno mávnutí, a splní se, cokoli si přejete…

Šťastlivci, kteří nějaký takový kouzelný nástroj mají, však nejspíš už existují. Jak by jim jinak mohlo všechno tak snadno vycházet? Pátrat, zda opravdu vlastní kouzelné hůlky nebudeme, zato se však můžeme naučit jejich unikátnímu postupu.

Toužíte, aby se vám něco vyplnilo a ono pořád nic?

Je tedy nejvyšší čas vzít vás za kulisy onoho velmi zajímavého postupu.

Co je to alfa stav?

Nazýváme ho „změněným stavem člověka“,kdy se ke splnění snu zapojuje zvláštní součást vašeho já – podvědomí. Opravdu mnohého budete schopni, jestliže se naučíte dostat se do alfa stavu a ovládat ho. Jakékoli přání, k jehož vyplnění budete skutečně připraveni, se splní. Jen tak. Za pouhé „děkuji“. Krom toho se naučíte snadno ovládat své city a prožitky a také se zbavit zlozvyků.

Jak se dostat do alfa stavu?

V alfa stavu se ocitáte denně, vždycky tpři probouzení nebo usínání, tedy při přechodu mezi bdělostí a spánkem. Nejefektivnější cestou k ovládnutí dynamické změny stavu je cesta meditativní.

Zavřete oči a zvedněte je pod úhlem 20-25 stupňů. Ocitli jste se v alfa stavu. Dosud není známo, proč mozek tak snadno přechází do režimu alfa právě tímto způsobem.

Abyste tento stav udrželi, počítejte od dvaceti do jedné. Musíte stav upevnit, abyste ho mohli snadno využít. Co nejvíce se uvolněte.

Až dojdete k jedné, bude mozek plně naladěn na vlnu alfa. A nyní můžete pracovat se svým přáním. Představte si obrázek toho, co chcete získat. Měl by být velmi přesný a zřetelný. Má se za to, že alfa stav nejlépe vnímá právě zrakové obrazy, vizualizace. Pokud vám to napoprvé nevyjde, představte si něco jiného, jednoduššího, abyste si to nacvičili. Obrázek si pořádně vychutnejte.

Ukončete alfa stav počítáním od jedné do dvaceti. Při posledním čísle otevřete oči.

Čím častěji budete přechod do alfa stavu praktikovat, tím snazší pro vás bude ho dosáhnout. Postupně nebudete muset počítat od dvacítky, ale třeba od deseti či pěti. A dosáhnete ho i v práci, na návštěvě nebo cestou domů.

Alfa stav je kouzelnou hůlkou šťastlivců. Lehko se může ocitnout i ve vašich rukou. Procvičujte své možnosti, nic je neomezuje!

A. Volková

Komentáře