14-Medúza
Základní téma
: Nádherně uvolňuje tělo i mysl. Vede nás k prožití jednoty všech bytostí, harmonizuje mysl, rozpouští nervozitu a svalové napětí fyzického těla.
Mechanismus působení: Tato esence pracuje s mentálním, astrálním a éterickým tělem. Pomáhá mentálnímu tělu překonat disharmonii, rozpouští bloky v astrálním těle a pomáhá éterickému tělu zmírňovat nervové napětí.
Popis esence: Nádherně uvolňuje tělo i mysl a je vhodná pro všechny, kteří občas potřebují vypnout a relaxovat. Pozvedá nás k uvědomění si jednoty s ostatními bytostmi a rozpouští mentální stěny, které nás od nich oddělují. Pomáhá také odstraňovat nervové a svalové napětí. Podporuje naše vztahy se vším, co je kolem, a jemně nás odvádí od sobeckých, nevyrovnaných myšlenek k jednotnějšímu vědomí, které je všeobjímající. Pomáhá dosáhnout hluboké relaxace a dá se tedy použít v mnoha terapiích, jako je harmonizace vodou, aromaterapie a nejrůznější techniky na odbourávání stresu. Medúza prospěje obzvláště lidem, kteří trpí velkým stresem a v mysli mají fixované nesplnitelné ideály. Odstraňuje napětí mentálně zaměřených lidí. Všem, kteří mají příliš strnulé myšlení nebo trpí obsesí a nerovnováhou, přináší objektivitu a zdravý rozum k vyrovnanému pohledu na věc. Prospěje každému, kdo se potřebuje naučit nechat věci odejít.
Účinky: Přináší myšlenkovou flexibilitu a laskavé a harmonické naladění na ostatní. Rozpouští bloky v srdečním centru, které nám brání vnímat jednotu života a naše spojení se vším, co je. Můžeme tak dosáhnout skutečné integrace vědomí. Mysl se zbaví disharmonie a naše myšlení se stává jasnější, pozitivnější a přátelštější. Fyzické tělo se zbavuje napětí a dopřeje tak nervům a svalům hlubokou a dalekosáhlou relaxaci. Výtečná pro meditace a pro skupinovou práci. Příležitostí pro její použití je skutečně mnoho. Jedná se o klíčovou esenci.

15-Delfín
Základní téma: Mistrovská energie ženského aspektu. Podporuje účinky ostatních esencí. Lehkost a láska, hravost a integrita.

Popis esence: Energie, která nás naladí na duši delfína. Jedná se o ženskou energii, která přináší lehkost a lásku, ale také hravost a celistvost. Důležitá mistrovská energie, vhodná k užívání v kombinaci s dalšími esencemi.

16-Černá velryba
Základní téma: Mistrovská energie, mužský protipól delfíní esence. Síla moci a moudrosti, vedení a soustředěnost.
Popis esence: Energie, která nás naladí na duši tohoto tvora. Jedná se o mužský protipól a doplněk delfíní esence. Přináší kvalitu síly, moci a moudrosti, která má kořeny v hluboké minulosti a přináší naší bytosti jasné vedení.

17-Oliheň upíří
Základní téma
: Ulevuje od hlubokých strachů z bolesti a mučení, traumat a nejistoty. Čistí negativní zemské zóny.
Popis esence: Hluboce působící prostředek pro uvolňování a rozpouštění strachů z bolesti, utrpení, traumat a nejistoty, které jsou často v člověku uloženy na nevědomé úrovni. Pomáhá zmírňovat jakýkoli strach, nejúčinnější je však na hluboké pocity strachu, které s sebou neseme z minulosti, možná z minulých životů a které se váží k zážitkům bolesti a traumatu. Velice silná esence pro čištění negativních zemských zón.

18-Mořský ježek obecný
Základní téma: Chrání zranitelné emoce a posiluje astrální tělo. Zabraňuje přejímání negativních pocitů od druhých.
Popis esence: Prostředek k ochraně našich emocí a srdce. Zabraňuje tomu, abychom od druhých lidí přejímali pocity strachu a jiné negativní emoce. Posiluje naše vlastní astrální a emocionální pole, dodává naší síle a moci více energie, ochraňuje zranitelné emoce, což nám dovoluje prožívat blízké vztahy beze strachu z přílišné otevřenosti a možného zranění.

19-Dawsonova sluneční ryba
Základní téma: Podporuje tvořivost, uvolňuje a hřeje. Pozvedává náladu, uvolňuje od nervového napětí, přináší sluneční energii a lásku.
Popis esence: Velmi uvolňující esence pro pozvednutí nálady. Působí antidepresivně, přináší do života vřelost, sluneční světlou energii a lásku. Rozpouští napětí nervů a těla, přináší vřelost a uvolnění do celého našeho bytí, stimuluje tvořivost v oblasti hudby, práce s barvami, umění.

20-Trnitá škeble
Základní téma: Podporuje vidění a vhled, čistí mentální zmatek a disharmonii.
Popis esence: Přináší jasnost vidění a spořádanost mysli. Pročišťuje mentální zmatek, vnáší do věcí světlo, posiluje zrak a mysl současně. Pročištěním mentálního zmatku odstraňuje disharmonii a nejasné vidění, pomáhá vyřešit mnoho problémů a záležitostí způsobených neschopností ujasnit si, co chceme, a jít si za tím.

Esence zakoupíte na www.aura-soma.cz.

Komentáře