Horoskop listopad 2013Listopad roku 2013 je tady a s ním i aktuální horoskop na tento měsíc. Tak ať vám vše vyjde tak jak si přejete. Krom zhodnocení situace v daném měsíci se můžete hodně dozvědět o svém slunečním znamení. A to jak jeho obecné hodnocení,  tak i pohledy na jeho mužskou či ženskou stránku a v neposlední řadě jak si vlastně vaše znamení zvěrokruhu stojí ve vztahových záležitostech se znameními ostatními.

Beran – 21.3.-20.4. – listopad 2013

V říjnu jste zůstali sami sebou a převládala logická mysl. Věříte, že i v listopadu budete mít radost ze života. V první dekádě musíte přešlápnout, což vám vyhovuje a cítíte nový vítr. Ve druhé dekádě je vše přiměřené, jste otevřeni příležitostem. Až ve třetí třetině měsíce se mohou na vás klást přílišné požadavky. Zvládnete to chytře za zapojení šedé kůry mozkové. Pozor na pokušení ďábla, i když i to není proti ničemu.
Vycházejte z toho, že musíte jinak a to hlavně vnitřním uvědoměním. Je to dobrodružné, což vás baví, ale pusťte se minulosti. Lpění přináší jen utrpení.


Býk – 21.4.-21.5. – listopad 2013

Něco, co nemělo pevné základy, se v říjnu zbořilo. Může se zdát, že vám to pomohlo k větší svobodě, ale v první dekádě listopadu se moc neradujete. Záležitosti se musí řešit důsledně a do hloubky a z toho máte noční buzení. Snad proto ve druhé dekádě více sníte a vracíte se do minulosti, možná až do dětství. Třetí dekáda je velmi pozitivní vůči vám, ale vy jste bojovně naladěni. Je to škoda, protože kvůli svému znechucení přehlížíte lehce dosažitelné šance.
Nemusíte se cítit mimo hru. Porozumějte své momentální schizofrenii a otevřete se tvořivému světu.


Blíženci – 22.5.-21.6. – listopad 2013

Vaše náruživost a rychlé reakce se vám v říjnu vyplatily. V listopadu zůstáváte trpěliví a to je také dobře. V první třetině měsíce jste obdarováváni a sami rádi obdarováváte. Ve druhé dekádě je vše spravedlivé a tak i vy máte, po čem toužíte, hlavně v lásce. Jen ve třetí dekádě se musíte s něčím poprat, což vám zkazí náladu a pocítíte smutek. Nezůstávejte v něm dlouho a vychutnávejte opět smyslové požitky.
Něco úspěšně dozraje a vy můžete sklízet. Dojde k dokončení jedné etapy. Pak tuto radost nezapomeňte sdílet i s ostatními.


Rak – 22.6.-23.7. – listopad 2013

V říjnu se vám nabízela láska a pomoc. I tak do listopadu vstupujete se strachem a opětovně bolestných zkušeností. V první dekádě se nabízí rameno či klín, kde můžete položit hlavu a nechat se utěšovat. Ale vy jste naladěni na realistickou strunu. Ve druhé třetině měsíce používáte, dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Závěr měsíce je neutrální a to vás přivádí do znuděnosti. I tak lepší než nic.
I když se to nezdá, vše je jak má být a jak je psáno. Důvěřujte tomu co se děje, dávejte i přijímejte.


Lev – 23.7.-24.8. – listopad 2013

Znovu a s elánem jste v říjnu utvářeli další kus života a očekáváte, že k vám přijdou pracovní a hlavně finanční příležitosti. V první třetině listopadu se od vás chce každodenní práce, ale vy se snažíte nad touto prací vyzrát, případně nastanou mocenské boje. Druhá dekáda je o nových ještě neobjevených akcích. Jdete na to s citlivostí a mělo by to vyjít. I ve třetí dekádě dostanete tolik, kolik si zasloužíte. Víte na co máte a to uplatňujete. Pozor na znuděnost.
Nebylo by od věci, shodit nějaké to břemeno, které vláčíte navíc. Prožívejte každý okamžik a sdílejte své prožitky s ostatními.


Panna – 24. 8.-23. 9. – listopad 2013

Stalo se vám v říjnu, že na co jste nedosáhli, to jste dostali darem. Jste láskyplně naplněni a to se odrazí vůči vám v listopadu. V první dekádě musíte odvádět práci, ale také jste adekvátně odměněni. Těšíte se z přítomnosti ostatních. Ve druhé dekádě můžete vyrazit do světa. Vše je dovoleno, hranice otevřeny. Ve třetí dekádě pro vás svítí slunce. Vše je spravedlivé a vy víte, že co nestojí na pevných základech, spadne.
Jestliže přijde úspěch, užijte si ho. Zůstaňte dospělí s věčným klidem uvnitř své bytosti. Nezapomínejte své štěstí sdíle


Váhy – 24. 9.-23.10. – listopad 2013

Tu rozkolísanost, kterou jste pociťovali v říjnu, už nemusíte. Očekáváte v listopadu pouze a jen duševní i materiální bohatství. Jen v první dekádě se vám celkem daří. Stojí při vás hodný člověk a vy využíváte tuto výhodu. Avšak ve druhé i třetí třetině měsíce jste nuceni zpomalit. Něco nevyjde a možná, že jste to sami tak chtěli. Pak se ale ani vy ani okolí necítí povzneseně a vás přepadne špatné svědomí. Musíte si znova vymalovat co dál a jakým směrem se posunout vpřed.
Jste tvořiví a rádi sníte s otevřenýma očima. To ale také musíte začít jinak a nově vidět.


Štír – 24. 10.-22. 11. – listopad 2013

Ani jste nemuseli v říjnu tolik zabrat a přesto jste byli obdarováni. Je ovšem ve vás ďáblík, který vás pokouší. V první dekádě listopadu se nic neděje, ale vy jste nastartováni k akci, případně k cestování. Naopak ve druhé dekádě máte předvést, co dovedete. Vůbec se vám do toho nechce. Projevujete se až ve třetí dekádě, ale okolí už nereaguje a je znechuceno vašimi intriky. Zůstáváte samostatnými jedinci.
Nechte smutek odejít a zůstaňte čistí jako je dětská nevinnost. Pak bez předsudků a očekávání se vrhněte do nového dne.


Střelec – 23. 11.-21. 12. – listopad 2013

V říjnu jste se zmítali mezi rozumem a citem. V listopadu jste se rozhodli pro cit, ale hned v první třetině měsíce musíte čelit neomalenosti a úskokům. Necháváte si odstup a jednáte chytře. Druhá dekáda je příjemná hlavně finančně. Jste akční a daří se. Ve třetí dekádě se musíte rozloučit, i když jste věnovali tolik náklonnosti a naděje. Přesto zůstáváte citliví.
Nic neodkládejte, rozhodujte se teď hned. Zůstaňte volní. Žádná klec okolo vás není. Prožívejte každodenní úžasný život.


Kozoroh – 22. 12.-20. 1. – listopad 2013

Celý říjen jste byli opatrní, případně uzavření. Toto lpění na jistotách si nesete i do listopadu. V první dekádě se musíte s něčím utkat. Použijete úplně jinou technologii či postup. Ve druhé dekádě očekávejte lásku a vášeň. To bude jízda. Třetí dekáda je rozpolcená. Rozum a cit se nemohou dohodnout. Dáte přednost rozumu a to je dobře. Cítíte, že přichází vaše nové období a naděje, že začnete jinak, od znova.
Chcete nahlédnout na dno své duše. Jste dospělí a celiství. Začněte vidět život jaký doopravdy je, i když si všichni hrajeme na morálku.


Vodnář – 21. 1.-19. 2. – listopad 2013

Své city jste si v říjnu bedlivě střežili. V listopadu chcete nastolit pořádek a řád. V první dekádě přichází příležitosti hlavně finanční a vy toho využíváte. Ve druhé dekádě se musíte upamatovat, že existuje tvrdá realita. Je to spravedlivé a vás to zabolí. V závěru měsíce vás tíží náklad naložený na vaše bedra. Jestliže jste byli příliš akční, něco vás zastaví, abyste to nepřeháněli.
Cítíte se uvolněně a tak máte pocit, že stres na vás nemá. Ale pozor, schizofrenie taky není nic moc.


Ryby – 20. 2.-20. 3. – listopad 2013

Snažili jste se v říjnu otevřít světu, ale stále se vracíte do minulosti. V první dekádě listopadu se střídá láska se sexem a sex s láskou. Ve druhé dekádě jste nuceni cestovat, případně změnit směr práce. To ale nejdříve musíte skoncovat s minulostí. Ve třetí dekáda dochází k neupřímným úskokům a tak opět zmizíte na obláčku svých představ a snů. To je vaše ochrana, spása a útočiště.
Snažíte se důvěřovat, neplánujete úskoky. Topíte se ve své fantazii, kterou vám ostatní mohou jen závidět. Sdílejte s ostatními skutečný soucit a opravdovou lásku, kterou oplýváte.

Ve spolupráci s www.gabrielli.cz