Sladké mámení iluze
Slunce se dostává do kvadratury s Neptunem, což symbolizuje nejasnosti, iluze a klam. Snadné podlehnutí iluzi. Zesiluje se vliv nekonkrétnosti, domněnek, očekávání a klamných informací. Zároveň jsme citlivější k alkoholu a lékům. Vše prožíváme a vstřebáváme intenzivněji, citlivěji.

Slunce se dostává do kvadratury s Neptunem, což symbolizuje nejasnosti, iluze a klam. Snadné podlehnutí iluzi. Zesiluje se vliv nekonkrétnosti, domněnek, očekávání a klamných informací. Zároveň jsme citlivější k alkoholu a lékům. Vše prožíváme a vstřebáváme intenzivněji, citlivěji. Na povrch vycházejí smutky a apatie. Buďte velmi obezřetní, protože snadno můžete podlehnout omámení. V tomto týdnu budou velmi aktivní podvodníci a bdělost je potřeba k tomu, abyste nenaletěli. Ten, kdo vám bude slibovat naplnění vašich přání a snů, ať je to člověk nebo okolnosti, buďte obezřetní, skončilo by to velkým rozčarováním a zklamáním.

Na niterné úrovni se mohou objevit pocity deprese, apatie, marnosti a ztráta víry a smyslu.

V tomto týdnu se bude ještě težko konkrétně tvořit. Více bude potřeba být osamotě a v klidu. Merkur ve Štíru je v konjunkci se Saturnem a to nás podporuje a vede k hlubokému soustředění, praktičnosti, ale také, pokud nedokážeme přijmout zodpovědnost a řád, k propadnutí pesimistickým myšlenkám a k trudomyslnosti. Snadné propadnutí strachům. Věnujte pozornost své každodennosti, svým povinnostem a snažte se být „tady a teď“. Řešte jenom reálné věci. Tím mámení klamu snadno předejdete.

Dokážete rozlišovat mezi pravdou a lží? Dokážete rozpoznat lež, i když je oblečena do štěstí?

Již od soboty se Slunce dostává do harmonického aspektu s Uranem a to přinese více jasnosti, otevřenosti a především pravdy, začne se ukazovat skutečnost, spravedlnost a hlubší smysl věcí. Zrychlí se tempo v pozitivním, věci začnou být konkrétní, jasné, rychlé.

Otevírá se v nás odvaha k novým rozhodnutím a ke konání.

Ten, kdo žije v pravdě, toho ani lež či klam „nedostane“. Ten se vždy dostane k pravdě, okolnosti mu okamžitě odkryjí faleš člověka či situace.

Od soboty 28. 11. nás čekají lepší a optimističtější týdny.

29. 11. v noci Černá Luna vstupuje do znamení Panny na dobu 9 měsíců. Karma – přírodní zákon začne působit v archetypu Panny. Prošli jsme vyrovnáním Lva- ega, srdce, uznání, hodnoty a vztahu k otci, k moci, k prezidentu.

Přírodní zákon – Karma (astrologicky Černá Luna- Lilith) je harmonie – rovnost, vše má stejnou hodnotu, důležitost, funkci a své místo. To, co bylo poníženo nebo povýšeno v archetypu Panny, se začne navracet do harmonie.

Panna symbolizuje ctnosti, čisté, neposkvrněné vlastnosti, službu, poslání, pracovitost, zdraví, hygienu, čistotu, pořádek, plodnost, detail, přirozenost, obyčejnost, skromnost, pokoru, dokonalost, analýzu a jasnost. Toto vše, co s tím souvisí, bude procházet vyrovnáním.

Ten, kdo má tyto složky v harmonii, bude sklízet plody.

Přeji vám jasný týden.

Petra Nel Smolová

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

PROHLÁŠENÍ ASTROLOŽKY PETRY NEL SMOLOVÉ
Oznamuji, že řetězový e-mail, kde je zneužito moje jméno, jsem nevytvořila a nesouvisí s moji právní osobou. Poprvé mi ten to e-mail dorazil před rokem a půl, od té doby mi přicházejí různé podoby a verze (změny textu, fotografií atd.). Proto prohlašuji, že s tím to e-mailem nemám žádnou spojitost. Od e-mailu se distancuji. Žádám o zastavení přeposílání.

Děkuji
Petra Nel Smolová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015