BOHUSLAV – osobnost s velkou invencí. V životě se dopracuje většinou někam na výsluní, v rodině ovšem často despota. Možná i vztekloun. Bojovník za život. Při špatné konstalaci končí úplně na dně. Zlatou střední cestu nezná. Buď je nahoře, nebo dole. Vhodné poradit se s numerologem, než toto jméno dáte svému dítěti. Vládne a převládá Slunce a Uran. V pozadí Měsíc.

BOHUSLAVA – toto jméno je karmicky zatíženo. Nedávat, pokud se dceři nechcete pomstít za špatný porod. Opět za touto karmou je duševní síla a inteligence, která překonává všechny překážky. Vládne obrácené Slunce, Měsíc a Neptun.

BOLESLAV – miluje život, živočišný, někdy bohémský, ale životní blokace se nedají utajit. Toto jméno absorbuje život ve velkém, dokáže být dobrý přítel, ale horší manžel. Narozen v Rybách je okouzlující filosof, ve Lvu tzv. tlučhuba, tedy při špatném příjmení. Doporučuji poradit se s numerologem. Ve jméně je skryta karma, která někdy ukazuje cestu. Vládne Měsíc, Jupiter a Saturn.

BONIFÁC – oblíbený kamarád do nepohody. Možná příští cestovatel a podnikatel. Může být i horolezec. Je v něm spousta neklidné a velmi osobité energie. Adaptabilní ochutnávač života. Jméno doporučuji v Býku, Lvu, Střelci a Kozorohu. V Rybách se projevuje velmi roztěkaně a v Raku pije. Vládne mu Jupiter, , Měsíc a Merkur.

Iva Hédlová z knihy: Jméno je váš osud Camily Karolinss

Komentáře