ANEŽKA – opět veliká vnitřní síla. Vibrace čísla 22 dokáže člověka držet v každé situaci. Jméno Anežka je připraveno na všechny překážky i úspěchy., je samozřejmě závislé na příjmení a osobnosti nositele. Vhodné pro všechna zvířetníková znamení. Vládne Slunce a Měsíc.

ANNA -. Vibrace 12 je ryze ženská. Otevřená a milující, ale často žijící životem druhých. Je to osud starostí a práce. Neustálý koloběh povinností. Anna je matka a žena. Moc toto jméno nedoporučuji, je v něm vnitřní tušení nelehkého údělu. Slunce, Měsíc a s nimi působí silně Mars.

ANTONIE – vibrace lásky a domova. Toto jméno symbolizuje lásku ženy k rodinnému krbu, dětem a manželovi. Třicet trojka je podporována Venuší, takže většinou každá Antonie skončí v přístavu manželském. Jméno je vhodné pro všechna znamení. Venuše je zde královnou.

ANTONÍN – poctivé české jméno, starostlivý otec rodiny. Klidně je dítěti dejte, pokud si přejete, aby mělo normální a obyčejný život bez velkých výkyvů. Spočítejte dohromady s příjmením a snadno vytušíte jeho životní cestu. Vhodné pro všechna znamení. Venuše a Slunce vládne Antonínovi celý čas.

APOLENA – bojovnice, vůdčí typ. Nenechá si mluvit do života. Nervní, inteligentní individualistka. Materialistická a praktická. Velice toužící dokázat životu, zač je toho loket. Vhodné jméno pro znamení Lva, Ryb, Raka. Silně vládne Slunce.

Z knihy: Jméno je váš osud – Camila Karolinss – OTTOVO NAKLADATELSATVÍ Praha

Komentáře