Zima sice ještě neřekla poslední slovo, ale lidé se už těší na parné letní dny, kdy je sluníčko hřejivé, ale někdy až nesnesitelné. Díky party stanu si zajistíte překrásné chvíle na čerstvém vzduchu a ochráníte se také před horkými slunečními paprsky.

K čemu slouží party stan?

Pokud si pořídíte party stan, oceníte ho jako ideální místo pro zahradní večírek. Už vás nepřekvapí žhnoucí slunce ani déšť. Každý to jistě zná. Jakmile se spustí letní přeháňka, celá rodinka se utíká schovat do domu. S pomocí party stanu se těchto přesunů ušetříte. Pořádná zahradní slavnost, grilování, domácí zabijačky ani narozeninové oslavy se bez party stanu prostě neobejde. Použití je ovšem mnohem rozsáhlejší. Tento produkt oceníte jako prodejní či reklamní stánek na festivalu anebo vesnickém trhu. Tento výčet je však jen malou ochutnávkou!

V čem tkví kouzlo úspěchu?

Praktický reklamní a prodejní stánek složíte během okamžiku a nemusíte si tím dlouho lámat hlavu. Sestrojení je brnkačka! Party stan vám nezabere mnoho prostoru a lze jej snadno přemístit. Jeho uskladnění je rovněž bezproblémové a vleze se v podstatě na jakékoliv místečko. K dispozici jsou modely menší i větší, obdélníkové i čtvercové. Vždy záleží na počtu lidí, kteří budou plochu okupovat či na zaměření potřeby. Vybírat je možné mezi kousky 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m i 6×3 m.

Kde nakoupit?

Skvělým tipem jsou výrobky Expodům, které jsou k dostání hned v několika barevných provedeních. Oceníte i rychlé dodání, náhradní díly a super cenu. Vybírejte party stany podle konstrukce ocelové a hliníkové. Možná se vám zalíbí i nůžkové stany vhodné pro rodinné oslavy. Věřte, že je s nimi radost manipulovat. Vše probíhá rychle a pohodlně. Záleží jen na vás, jakou barvičku si zvolíte. Je libo červená, černá, modrá, zelená, bílá, anebo žlutá?

 

Komentáře