Tantra, jeden ze stylů meditace, vznikla v Indii již před více jak tisíci lety. Je ovlivněna náboženstvím – Hinduismem a buddhismem. Dnes je pojem tantra zažitý a známý po celém světě.

Buddhistické pojetí tantry

Tantra, v překladu pavučina nebo složitá struktura, v buddhistickém pojetí představuje Probuzení. Cíl není chápán jako bod, ale jak cesta. Při praktikování je tedy potřebná meditace a hluboké dýchání. Buddhistická tantra se dělí do čtyř základních stupňů, mezi kterými najdete krijá tantru, Carja tantru, Joga tantru a Anuttara jóga tantru.

Hinduistické pojetí tantry

Co se hinduistického významu týče, ten mluví o rozdělení na šivaistickou a šaktickou tantru. Cílem tantry není lepší sex, ale dosažení vyššího vědomí. Symbolizuje ji šesticípá hvězda, která se svým významem přibližuje čínskému jin a jang. Trojúhelník s hrotem nahoru představuje mužského představitele boha Šivu a trojúhelník s hrotem dole zas jeho polovičku bohyni Šakti. Tantrické učení zdůrazňuje význam ženy, bez níž by byl muž mrtvý.

V čem spočívá tantrické učení?

Tantrické učení nedovoluje mužům ejakulovat. Učí se to pomocí speciálních svalových cviků. Forma sexuální alchymie se rozšířila do celého světa a praktikují ji mnohé páry.

Požitek z tantra masáže

Přemýšlíte nad smyslným a hlubokým zážitkem, při kterém uvolníte nejen mystickou, ale i erotickou energii? Navštivte tedy erotický masážní salon a vyzkoušejte proslulou tantrickou masáž, prostřednictvím které získáte novou životní sílu. Tantrická masáž spojuje sexuální i duchovní prvky. Profesionální masérka používá speciální techniku, promasíruje celé vaše tělo a pomůže vám se zablokovanou energii. Masáž probíhá v příjemném prostředí, atmosféru navodí hudba a vonné svíčky.

Kromě tantrické masáže, můžete vyzkoušet i klasickou erotickou masáž, nebo masáž pro páry, kterou zajisté příjemně překvapíte svoji polovičku.

Komentáře