Nejdříve jsem vyčistila a odvedla všechny diskarnáty z vás obou, kteří byly jak v minulých životech, tak v těle i auře. Moc se jim nechtělo. Dále bylo  nutno vyčistit a přeprogramovat:

HORLIVOST – v tom opačném slova smyslu ( protože jde o bloky na pozitivní vyjádření, aby Vám to bylo bližší a srozumitelnější ), jde vlastně o nějaké vysazení ze hry, pohodlnost nebo nezájem, který se ve vztahu objevuje. Vychází mi, že tento nezájem je zřejmě na obou stranách, zřejmě setrvačnost vás oba vede v tom, že spolu zůstáváte. Nikomu ten vztah ale už nic pozitivního nepřináší. Možná pocit nějakého zázemí. Pokud by to mělo fungovat dál, je nutné do vztahu vnést nějaké oživovací prvky a znovu ho probudit k životu. Teď jde o to, má-li někdo z vás na to ještě sílu nebo chuť. VYČIŠTĚNO.

DBANÍ O SEBE – nevím kdo z vás dvou se zanedbává, může to být i v přeneseném slova smyslu a nemusí jít pouze o zevnějšek, ale i to myslet na sebe, dopřát si radosti, světla, toho co vám přináší nějaké uspokojení. Upřednostnit se před tím druhým a dělat si radosti sám pro sebe nebo pro oba.VYČIŠTĚNO.

DOCHVILNOST – opakem je nedochvilnost. Nemusí se to týkat pouze času a včasných příchodů, ale i v obecném slova smyslu je to možné brát jako zmeškání něčeho důležitého v životě, propásnutí něčeho, z čeho jsem se měla poučit apod.VYČIŠTĚNO.

ZKLIDNĚNÍ – opakem je nervozita. Nervozita tělesná nebo duševní, někdo z vás se necítí uvolněně, klidně, ale má v sobě pořád nějakou nervozitu z očekávání věcí příštích a přemýšlí o řešení, ale zatím neví pořádně, jak co udělat.Jisté je, že sebehorší jistota je lepší než NEJISTOTA. Od jistoty se dá odpíchnout směrem vzhůru, ale v nejistotě pořád tápeme, pořád plaveme na stejném místě a nejde o úlevný proces, ale  o pravý opak.VYČIŠTĚNO.

ÚCTA K ŽIVOTU – někdo z vás ji nemá až takovou jakou ji by měl mít. Může jít i přetěžování sama sebe nebo sám sebe, kouření, alkohol, prášky, jídlo apod., všechny  možné  typy závislostí…….. VYČIŠTĚNO..

OTEVŘENOST  NOVÝM  VĚCEM – někdo z vás stagnuje a nemá chuť už cokoliv dělat ve vašem vztahu. Nevidí v tom už nic, co by ho hnalo kupředu a snažil se vztah oživit. VYČIŠTĚNO.

HUMOR, SMÍCH – asi už některého z vás přešel, neumíte už jít nad situaci a něčemu se s nadhledem zasmát, ale všechno si moc berete, moc osobně a humor vymizel z vašich kontaktů . VYČIŠTĚNO.

ODPUŠTĚNÍ  SI – někdo neumí odpustit sám sobě spoustu věcí a tím trpí i váš vztah, člověk musí začít především od sebe, sobě si odpouštět – starý dobrý trik – stoupnout si před zrcadlo a každý den si říct – EVO, JÁ TI ODPOUŠTÍM – to samé by měl udělat i váš partner VYČIŠTĚNO.

ZDRAVÍ – někdo z vás může už časem řešit to negativní ve vašem vztahu tzv. útěkem do nemoci, kde si připadá  chráněný, nedotknutelný, musí se na něj hezky, nerozčilovat, chodit po špičkách, hladit a bát se o toho druhého.Nedostatek hlazení a vůbec tělesného kontaktu vede k nespokojenosti, depresím, člověk po něm tzv. hladoví až je VYHLADOVĚLÝ- náhradu hledá často třeba v alkoholu, prášcích a jiných závislostech. Ve vztahu není dobré podceňovat tělesný kontakt, chybí-li ( nemusí jít přímo  o sex ), nastanou problémy, odcizení, vychladnutí a nic dobrého z toho nevzejde. VYČIŠTĚNO.

Občas je třeba doladění některých záležitostí, u Vás to bylo:

UZAVŘENÍ BRAN DO MINULÝCH ŽIVOTŮ – když zůstanou brány otevřené a u Vás se to ukázalo v podstatě jako program, tak veškeré negativní energie  velice zasahují do současného života, mohou přivodit např. nemoci, v extrémních případech i smrt. Je třeba tyto brány uzavřít. – UZAVŘENY VŠECHNY BRÁNY, ODVEDENÍ DUŠÍ A DISKARNÁTŮ.

Přišla nutnost zažhnout vnitřní světloBYLO ZAŽEHNUTO

UKONČENÍ, UHLAZENÍPOŽÁDALA JSEM O NĚJ

VĚDOMÍ  DUCHA  SVATÉHO – VYČIŠTĚNO.

Bylo nutné vyčistit problémový archetyp – RÁDCE – má pro druhé připravenou vždy moudrou radu, díky tomu, že si v životě prošel spoustou negativních věcí, má obrovskou empatii vůči druhým. V negaci jde o rozumbradu, radí i těm, kteří o to nestojí, radí i bez vlastních zkušeností, jde pouze o teoretika. VYČIŠTĚNO.

DYSFUNKCE TVOŘIVÉ  ENERGIE  SKRZE  EMOCE – emoce jsou naší hybnou silou. Proto jakoukoliv dysfunkci je nutno vyčistit. VYČIŠTĚNO.

Opět – ODPUŠTĚNÍ  SOBĚ –  zažádala jsem pro Vás  o podporu v odpuštění sama sobě

UVOLNĚNÍ  ZLOSTI  VE  VŠECH  ÚROVNÍCH –  – POŽÁDALA JSEM A VYČISTILA

VZPOMÍNKY – vzpomínky jsou plné neodpustitelných věcí,, ale přesto si odpusťte. Zažádala jsem o podporu při odpuštění si a vyčistila jsem vzpomínky od negativních energií.

V dalším pokračování Vám popíši, jak se promítly Evě do současného života minulé životy.

Autor: Iva Hédlová

Sdílet
Předchozí článekPOPÁLENINY
Další článekLÉČIVÁ MANDALKA

Komentáře