Naše Čistá krystalická stolní sůl Cereus je vytěžena z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi z jihozápadních fosilii Himalájí. Tato sůl je 250 milionů let stará a je jedinečně čistá.

Je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli.Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerály v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami. A to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné. (Sůl je koloidální)

Vysoká bioenergetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím čistých krystalů. Toto řadí sůl Cereus mezi nejvzácnější stolní sole.

Naše sůl neobsahuje žádné umělé nebo chemické příměsi.

SOLNÉ LAMPY

Solný krystal funguje jako ionizátor vzduchu a tato ionizace se při zahřátí zesiluje. Vitalizuje atmosféru stejně, jako to zažíváme v blízkosti vodopádů, nebo u moře. Má tedy pozitivní účinky při dýchacích potížích (astma), potížích s oběhovým systémem, zlepšuje imunitu organismu a zpomaluje stárnutí. Proto jsou solné krystaly doporučovány experty Feng-Shui pro všechny pracovní, bytové i relaxační místnosti.


Přírodní přísady železa a manganu, zbarvují solné krystaly do nádherných žluto-oranžových, červených až tmavě červených odstínů a tak vydávají harmonizující tlumené světlo. Tím navozují příjemné prostředí a působí příznivě na tělo i vědomí. Jsou velmi vhodné do ložnic, obývacích pokojů, vedle televize, do dětských pokojů a do pracoven, vedle počítače. Naše lampy jsou překrásné, ručně opracované unikáty. Každá solná lampa je jedinečná a žádnou přesně takovou již nenajdete.

Jak vybrat solnou lampu

Je tu několik pravidel o které se člověk při výběru může opřít, ale stejně nejdůležitější je, aby Vás lampička zaujala a přitahovala.

Barvy solných lamp jsou hodně různorodé a zajímavé. Tak například chcete-li si vybrat bílou lampičku nabízí se Vám celá škála odstínů přes sněhově bílou, šedě-bílou, béžově-bílou, lehce nažloutlou, bílou s červeným nádechem, ledově bílou až po sklovitě čiro bílou atd. Všechny jsou bílé, ale každá je úplně jiná. A tak je to i s ostatními barvami: červená, růžová, oranžová, žlutá a hnědá. Hodně lampiček má dvě i více barev.

Jak si vybrat tu nejkrásnější lampu:

Často se lidé, kteří si vybírají lampičky dožadují názoru přítomného prodavače a chtějí vědět, která je ta „nejkrásnější“… No přece ta, kterou potřebujete právě vy nebo vámi obdarovaný. A jak to zjistit? Pozorně se dívejte, uvolněte se a nechte na sebe lampy působit… V případě, že lampu kupujete pro sebe… zkuste cítit, která Vás nejvíce zaujala, která Vás přitahuje, dělá Vám dobře, nemůžete od ní odtrhnout oči. Pokud je to dárek, myslete na obdarovaného, na to co má rád, co ho těší… a uvidíte, že si Vás nějaká lampa sama přitáhne. A důvěřujte svému instinktu. To takhle někdy přijdou do obchodu dvě přítelkyně. Jedna si jde koupit lampu a už je v skrytu duše rozhodnutá, že si odnese červenou lampičku, ale bere s sebou přítelkyni, aby jí tu nelehkou volbu usnadnila. Přítelkyně ovšem zahoří po bílých lampách a teď začnou obě horlivě diskutovat, proč právě ta či ona je krásnější…
Líbí se nám to, co potřebujeme.

Každá lampička má svého člověka. To se tak někdy dívám na lampičku a říkám jí: „holka ty jsi tu už nějak dlouho, kdepak se ten tvůj člověk toulá“. Nebo si pomyslím: „hm jsi nějaká předsunutá, na stranu pajdající, moc šutrovitá ….. Hm asi tě sundám z regálu a vyměním…..“ Když tu se otevřou dveře, přichází zákazník a říká: „jé.., ta je krásná, přesně jak jsem si jí představoval-la, viďte, že je krásná.“ A má pravdu je to ta nejkrásnější lampička v celém obchodě, protože je to ta jeho, která tam celou dobu trpělivě čekala.

Tak a teď tedy několik pravidel, kterých se můžete přidržet při vybírání lampičky:

Bílá: dýchací potíže, alergie, bolesti hlavy. Je vhodná pro osoby pracující hlavou, studující, hodně přemýšlející. Celkově je hodně pročišťující. Také vhodná vedle počítače …neruší při práci.

Oranžová: relaxační, dodává pohodu, uvolnění, radost.

Červená: je velmi energizující, zvedne Vás a postrčí zpět do života. Velmi vhodná do ložnic jako intimní osvětlení. Ve tmavším prostoru také více vynikne.

Hnědá: je velmi zemitá, má sílu, udrží na zemi i ty největší snílky

Růžová: něžná, dobrá pro srdíčko

Žlutá: vhodná pro trávicí potíže, ledviny, játra….Těchto lamp se vyskytuje méně.

Autor návodu K. Pavlíková
 

ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY O SOLI

   ŽIVOTNÍ ELIXÍR – KRYSTALICKÁ SŮL CEREUS
   PŘÍPRAVA KRYSTALICKÉSOLANKY A  JAK UDĚLAT SOLANKOVOU KOUPEL

Dovozce a objednávky na www.solnelampy.cz, www.zdravi4u.cz
Informace na: info@solnelampy.cz, zdravi@studioHedis.cz

Komentáře