menstruaceŽeny Aborigejů schovávaly svou menstruační krev v nádobách a používaly ji k léčení bolestí. Ženy mohou se svou krví dělat mnoho věcí. Některým z Vás se nelíbí, že jste ženami. Když se objeví menstruace, cítíte se nepříjemně, nepohodlně, máte bolesti a je to celkově nevhodný stav a zážitek.


Muži často nemají žádnou představu o tom, co se děje, takže je to i pro ně mrzuté období. V příštích dnech kontakt s Bohyní otevře vaše srdce a odhalí Vám, kam Vás krvácení může vést a co Vás může naučit, neboť v menstruačním procesu leží mnoho klíčů, které přivedou Bohyni zpátky na tuto planetu. Je potřeba, aby se navrátila síla partnerským vztahům.

(pro OSUD.cz připravila Marie88)

…Rozhodla jsem se, po pár měsících praktického vyzkoušení tohoto tajemství, předat ho dál co největšímu počtu lidí to půjde. Je v něm veliký potenciál pro mnohé, kteří se ptají: "Jak mohu pomoci matce Zemi?".

Než přejdu k samotným výsledkům mé praxe, ráda bych se podělila o pár synchronicit, které mě k této informaci dovedly.

V červnu roku 2010 jsme se po oslavě narozenin mého malého synovce vraceli kolem 11. večer z Liberecka domů do Prahy. Když můj muž řídí, ráda se večer celou cestu dívám z okénka na hvězdy. Byli jsme u Mladé Boleslavy, když přímo před námi krásně zářil Měsíc a pod ním hvězdy ve tvaru podobném Velkému vozu. Právě tento tvar mě zaujal a říkám si, to je divné, Velký vůz takhle u Měsíce? Během okamžiku se tato formace 7 zářivých bodu začala rychle přibližovat – to už jsme tušili, že se něco divného děje. Pak se toto uskupení ulouplo jakoby z nebe a posadilo se vodorovně nad naše auto – odhadem pár desítek metrů. A viselo tak několik vteřin. Jelikož to bylo opravdu nečekané, partner za volantem začal nahlas vydávat tato slova:"Co to je, co to je, co to je?"

Pak se na voji odpojila dvě světla, seřadila se vedle sebe a pak frnk a zmizela. A za nimi pak zbytek formace. A nastalo hrobové ticho až do Prahy. Každý sám s telepatickou informací, budou u nás doma (tuto informaci jsme si s překvapením vzájemně sdělili po týdnu od tohoto zážitku).

A byly – 7 bodů se vznášelo nad polem a při dojezdu domů byly nad obzorem tak, abychom je stále viděli. Tak jsme zavolali našeho syna, který s námi na oslavě nebyl, aby si ten úkaz přišel také vychutnat.

Během následujícího týdne jsem získala odkaz na video "Poslové úsvitu". Ten večer jsem u něho zůstala ukotvená až do dvou hodin do rána. Vážně jsem se nemohla odpojit, jako když potkáte člověka, který svět cítí podobně jako Vy.

Ihned jsem objednala všechny knihy, které byly k dostání od Barbary Marciniak. A začala číst – a můj pohled na svět a na samu sebe se ještě více dramaticky měnil. Čím více jsem četla, tím více jsem zjišťovala, že některé mé myšlenky a postoje v dětství nebyly zavrženíhodné ani směšné.

Také jsem zjistila vícevrstevnatost slov v těchto knihách, kdy při opakovaném čtení máte pocit, že držíte v rukou stále novou knihu. Slova mají svůj vlastní rytmus, který si žije svým vlastním životem a vykonává na vašem vnímání svou vlastní práci. Jsou opravdu mazaní a znalí.

Po několika měsících oživování informací jsem jednoho večera vyslovila přání "získat informace, které pomohou zúrodnit a vylepšit mou zahradu".

Během týdne přišel můj muž s úsměvem na tváři s červenými deskami s tím, že objevil ještě jednu knihu od Barbary Marciniak "ZEMĚ – Plejádské klíče k Živé knihovně".

Ano – a tam to bylo! Odpověď na mé přání. Stalo se to v prosinci 2010 a já měla k dispozici 2 květináče, ve kterých jen tak tak rostla bazalka. A tak jsem udělala pokus a jednu bazalku jsem zalila "svou menstruační krví". Za měsíc byla při stejných podmínkách bazalka dvojnásobná a měla mnohem zelenější listy než ta vedle ní. V tu chvíli jsem obdržela jeden z nejkrásnější darů ve svém životě. Má menstruace získala úplně jiný rozměr a já zjistila, že řeči o tom, že jsme tvořiví bohové – opravdu nejsou jen prázdná slova. A také, jak je tato ženská událost " velmi, velmi vzácná".

Dnes již ani kapičku nazmar – je to mnohem vzácnější než všechny šperky světa.
Má zahrada za tuto sezónu vyprodukovala odhadem podle druhu 5-10násobek plodů. Na jaře jsem měla pouze jedno napadení mšicemi, a to u malin – a i ty nakonec odplodily sladké velké plody, jinak se mšice vyhnuly úplně všemu.
Oproti loňskému stavu – docela výjimečný stav. Dokonce jsme si všimli, že mravenců dost razantně ubylo.

Ta první odzkoušená bazalka dodnes roste v mém skleníku a má více jak 70 cm a nádherné silné veliké listy. Chuť plodů je velmi koncentrovaná a neuvěřitelně lahodná, kdy vedle ní je chuť poctivé organické zeleniny a ovoce až překvapivě fádní.

Věřte, že po vyzkoušení mě to velmi překvapilo, opravdu jsem tak výrazný rozdíl nečekala. A tu zvláštní chuť vnímali i cizí lidé. Zároveň jsem zjistila na zahradě několik bylin, které jsem nikdy nesázela, a velkou pestrost brouků a hmyzu a drobných zvířátek. Ale o tom třeba někdy příště.

"Země reaguje na záměry, postoje a nálady těch, kdo se o ni starají. Jídlo vypěstované s láskyplnou péčí a s vědomým přihlédnutím ke sladění se se silami přírody, bude fantasticky nabité živými kosmickými silami. Přímá komunikace se Zemí zpřístupní nové hladiny energetické setby, jež lze zakódovat do jídla, které jíte."

Celou planetu zasahuje větší uvědomění. Větší pochopení a využití vědomí v zemědělství a zahradnictví způsobí revoluci ve vašem vztahu k přírodě.

Jídlo, které VYPĚSTOVALA BOHYNĚ, například s použitím MENSTRUAČNÍ KRVE na pohnojení půdy, nese vyšší frekvenci.

Menstruační krev podle posledních studií obsahuje 70 krát více kmenových buněk než kostní dřeň. A zde vyvstává další možnost použití dle fantazie a vnitřního vedení.

S láskou Marie 

Komentáře