KIRAEL: Dnes budu mluvit o probouzení se do velkého posunu ve vědomí. Většina lidí se zaměřuje na nadcházející masové probuzení, sjednocení lidí, ale to je větší obraz. Budu mluvit o vás jako jednotlivcích v tomto velkém posunu. Váš „velký posun“ se již odehrává. Říkáte: „No, jak by to mohlo být možné? Necítím žádný rozdíl.“ Bez ohledu na to, co děláte nebo cítíte nebo vnímáte, stáváte se vesvícenými. Používám slovo „vesvícený“, protože popisuje proces tak perfektně. Stáváte se lehčími, berete do své bytosti více světla, což znamená, že vaše povědomí se stává zvýšeným. Tento proces „vesvícení“ a srovnání vašeho světla vám pomůže pochopit vaši cestu na vyšší úrovni a připraví vás na velký posun.

Ti z vás, kteří poslouchají můj hlas nebo čtou toto, projdou tímto velkým posunem ve vědomí. Samozřejmě že máte také možnost posunem neprojít. Volba je zcela na vás. Pokud by mé médium chtělo dnes zemřít, mohlo by, a někdo jiný by zaujal jeho místo.

Téměř všichni procházející posunem zažijí tři dny temnoty: během této doby Země projde fotonovým pásem. Matka Země sesouladí svoji energii, vy budete spát a vaše těla budou vesvícena. Po probuzení z těchto tří dnů temnoty bude mnoho lidí zmatených a vyděšených. Nebudou vědět nic o posunu a, stejně jako vy, uvidí všude kolem devastaci. Když se podíváte na tento svět, i když budete o posunu vědět, stále si můžete myslet: „Ach můj bože. To nemůže být dobře. To nemůže být posun. Podívejte na tu destrukci. Co s tím budu dělat?“

Nedokážete si představit, co uvidíte, uslyšíte a budete muset dělat. Povrch Země se bude podobat tomu, co jste nedávno viděli v Texasu po hurikánu, kdy bylo pár ostrovů u pobřeží zcela vymazáno a vypadalo to, jako by někdo vymazala všechny budovy.

Nezoufejte, pokračování na Osudu.cz

www.kirael.com


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015