Snažíme se šetřit všichni, ať už je nám 20, 50 nebo osmdesát. Ano, je pár osob, které vůbec cenu zboží v obchodě neřeší, ale těch je jen pár. Drtivá většina nás chce nakoupit jídlo, drogerii, spotřebiče, sportovní náčiní, oblečení a další věci co nejlevněji a ušetřit peníze na něco jiného. Je snadné šetřit, když sledujete letákové akce obchodů.

Nakupujte online

Nejste z města, v němž jsou všechny možné kamenné prodejny? Pokud jste si doteď mysleli, že je pro vás díky tomu zboží v akci nedostupné, pletli jste se. Můžete si jej totiž vybrat a koupit i v e-shopech. Online lékárny, restaurace, obchody… vám zboží zabalí a pošlou, některé vám jej sami dovezou. Samozřejmě, něco online koupit nejde, jako třeba dioptrické brýle. Ty je lepší si vyzkoušet i vybrat osobně na místě. Mnoho lidí si chce osobně kupovat i obuv nebo oblečení, aby si jej mohli zkusit. Co nejvíc zboží ale kupujte online. Ušetříte a mnohdy získáte dopravu zdarma, takže jej doma budete mít grátis.

TIP: Vyhledávač zboží

Nejvýhodnější nákup

Senioři i mladší lidé vyhledávají nejčastěji Kaufland leták, protože je v tomto obchodě velký výběr zboží za skvělé ceny. Teď nově můžete používat i Kaufland Card, se kterou je zboží někdy ještě levnější. Zřídit si ji je snadné a rychlé, neváhejte a učiňte tak také.

Letáky vydávají i lékárny. Jestliže potřebujete volně dostupné léky, vitaminy, zdravotní potřeby, nebo třeba kvalitní obuv z lékárny nebo sluneční brýle, i toto zboží se občas v letáku objeví.

Nakoupit s úsporou i několika tisíc je vážně snadné. Stačí být informován o tom, co kde stejné zboží stojí. Přece nebudete kupovat kávu za 200 Kč, když v Kauflandu ji právě mají za 95 Kč. Anebo předražené pomeranče… V Kauflandu je koupíte za akční cenu. Úplně nejlepší je nechat si zasílat do e-mailové schránky letáky ze všech obchodů a dalších institucí, které vás zajímají. Tak nebudete muset nic hledat, a přitom budete o všem vědět včas či s předstihem.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015