strach

Avšak očista také provází spoustu problematických situací, kterým říkáte například zemětřesení, povodně, atd. Tyto procesy však jsou nevyhnutelné a je třeba je takto také brát. Vše, co přichází, je nutné, aby se událo, neboť změny mohou přijít jen skrze další změny. Všichni přemýšlejí nad tím, co a proč se vlastně děje. Objevují se různé zprávy, které ukazují, že nyní se ve velké míře projevují některé zvláštní, až nadpřirozené a nevysvětlitelné jevy, ať na nebi nebo v různých částech Země. Toto však také zčásti souvisí se změnami, které přicházejí. V oblastech, které jsou takto postižené, dochází k velice silným energetickým výbojům, které svým velkým potenciálem mění strukturu celých oblastí Země. Není to však důvod k obavám. Tímto se pouze Země připravuje na další fázi proměny. To, co vnímají lidé, se dá nejspíše nazvat strachem z toho, co přijde. Toto vše však bude probíhat neustále, ale váš strach musí být z vašich životů z co největší části odstraněn, neboť tímto způsobem nelze nadále prožívat transformační procesy a formovat budoucnost.

Lidé nyní ve velké míře objevují svůj původ a dozvídají se  další a další informace o svých životech a o sobě. Ale v tomto všem nemůže figurovat strach. Strach pouze oslabuje mysl a tělo a nelze s jeho přispěním zvládat nadcházející období. Energie přicházející skrze strach jsou velmi znehodnoceny a nelze jimi měnit, transformovat a ozdravit fyzická těla. Ohledně psychiky jsou vám následky strachů jistě známy. Toto však již dávno víte, ale je dobré vše neustále opakovat, neboť se vám nedaří se těchto pocitů strachu zbavovat.

Vnímejte nadále své okolí a uvědomujte si, jaké podněty k vám přicházejí a co vám dané situace chtějí říci. Velice si tím usnadníte další životní kroky. Nejprve si buďte vědomi sami sebe, svých pocitů a všeho, co vás v určité situaci provází. Vnímejte vše co nejsilněji a řiďte se ve svém konání svým srdcem. V tomto období půjde o rychle za sebou následující změny, kdy bude nutné rozhodovat se co nejrychleji, nedostanete již takové množství času jako dosud. Od nynějška až do podzimních dnů se bude situace měnit každým okamžikem.

Můžete pozorovat vše, co vás potkává a uvidíte, jak ze dne na den anebo i z hodiny na hodinu přichází změny, které vás doslova hází z místa na místo. Stále častěji se vám ukazují pocity nesmyslnosti některých věcí a situací, nesmyslnosti něčeho, co děláte, pocity frustrace z toho, že nic nejde tak, jak chcete vy. Toto však jsou pouze vaše pocity z myšlenek, které se vám objevují ve vašich myslích. Vše je však pouze iluze, kterou je nutno prožít, projít si jí, ale více se s ní již nezaobírat, neboť tím by pouze vzrostla, nabrala sílu a napáchala daleko větší škody. Již poznáváte, že pomoc, kterou potřebujete, stojí vedle vás. Projeví se okamžitě, jakmile si jste jisti tím, co chcete udělat. Dostanete důkazy, na které jste čekali. Budou to důkazy o existenci vašich pomocníků a světelných bytostí.

Vše přichází pro vaše dobro, ať již to vnímáte z jakéhokoliv pohledu. Děkujte za všechny tyto situace a věřte, že vás povznesou. S láskou prožívejte svůj život a lásku projevujte sobě i ostatním.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015