Narození v 1. dekanu (22.-31.5.) mívají vysoce vyvinutý intelekt, mají zájem o tvorbu a poznávání. Bývají sebevědomí, výmluvní, vynalézaví a nápadití. Někteří Blíženci mají sklon k upovídanosti, velké všímavostí a klepům, Ačkoli jsou velmi šikovní a často nápadně hezcí, škodí si nedostatečnou soustředěností a nerozhodností. Pozor na ukvapená jednání!

Narození ve 2. dekanu (1.-11.6.) mají značně velké umělecké schopnosti ve všech směrech. Jsou vrtošiví a velmi nestálí. Mívají sklon k neukázněností, výstřednostem a rozhazování. Milují pohodlný až luxusní život. Ve svém životě se často setkávají s nepochopením, neporozuměním a značnými starostmi. Často si je způsobují sami. Snaží se být rozvážní, ale když je toho moc, mohou být i agresivní. Holdují také kultu Erose. Méně je někdy mnohem více!

Narození ve 3. dekanu (12.-21.6.) mívají podle-astrologů více slávy, než samotného štěstí. Jejich život bývá nesmírně pestrý, zašmodrchaný – jedna událost stíhá druhou. Než se stačí vzpamatovat, už jsou někde jinde. Za příznivých okolností jsou schopni velkého soustředěni a intelektuálních výkonů. Značnou úlohu v jejich životě sehrávají přátelé. Proto si žádného přítele nerozhněvejte!

 

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015