Mám strach ze zlých lidí, strach z toho, abych své děti vychovala tak, aby se jednou v životě o sebe dokázali postarat a nic zlého se jim nestalo.

Mám strach o své přátele… 

Ale kdybych měla říct čeho se bojím nejvíc ?

Bojím se, že zase přijdu o kamarádku, kterou mám moc ráda. Vzniklo mezi námi nedorozumění a zjistila jsem, že jediné na co myslí je jen ona sama. Ona je uražená a stojí si za svou pravdou, aniž by si uvědomila, jak moc mi tím ubližuje. Řekla jsem jí něco, co jsem nemyslela ve zlém a taky jsem se jí za to omluvila. Ale z toho co mi na to odpověděla, jsem teprve teď poznala jaká je.

I přestože kvůli ní mám na krku exekutora, i přestože se v noci budím ze snů strachy co bude dál, co bude s rodinou… Pořád dokola opakuje, že to já jsem jí ublížila. Kdybych jí chtěla ublížit a být opravdu ta zlá hyena, stačí abych vzala pouze jeden jediný papír a připravím jí o všechno. Ale neudělám to a ani nechci. Nic by mi to nepřineslo. Nejsem z těch lidí, co se tak chovají.

Občas sem také chodí a já tajně doufám, že si uvědomí jak moc jí mám ráda a dala bych cokoli za to, aby otevřela oči a viděla co všechno jsem za dobu našeho přátelství pro ní udělala, jen proto, aby ona byla šťastná.

A tak mi nezbývá než stále žít ve svém strachu dál…

Autor: Eliška

Studio Hedis:
Zítra poradíme společně Elišce, jak se tohoto strachu zbavit a jak jí v tom pomohou Bachovy květové esence. Myslím, že není sama, kdo má tento problém a že mnoho z Vás se s jejími problémy ztotožní.

Sdílet
Předchozí článekDruhy mořských esencí V.
Další článekVITILIGO

Komentáře