Kniha kombinuje nejlepší metody kognitivně-behaviorální psychologie, sportovní psychologie, neurolingvistického programování, pozitivní psychologie a vychází z autorovy praxe psychologa a kouče. Ať už jste jakéhokoliv věku, máte jakoukoliv práci či jste v jakékoliv situaci, pojďte s pomocí této knihy získat skutečnou a trvalou sebedůvěru, která vám pomůže jednat a zvládnout vše, co vás v životě potká.

O autorovi

Psycholog a kouč dr. Rob Yeung pomáhá lidem, aby dosáhli svých cílů. Vystupuje na konferencích, poskytuje konzultace organizacím a koučuje osoby. Je známý svým inspirujícím a informačně obsažným stylem psaní a pomáhá lidem, kteří chtějí provést pozitivní změny ve svém životě a dosáhnout úspěchu.

Často vystupuje na mezinárodním fóru a široké spektrum jeho posluchačů sahá od ředitelů firem a podnikatelů až po obchodníky a studenty.

Napsal více než tucet knih, které byly přeloženy do mnoha světových jazyků. Jako populární odborník se objevuje v nejrůznějších televizních programech, od CNN po Big Brother, a uvádí také některé pořady, například Jak získat práci, po které toužíte, na BBC.

Pracoval jako psycholog v oblasti sportu a jiných fyzických aktivit a je členem Britské psychologické společnosti. Působí také jako odborný osobní kouč a trenér aerobiku.

Více informací můžete získat na webové adrese www.robyeung.com.

 

autor: Rob Yeung
ISBN: 978-80-247-3127-8
počet stran: 208
formát: A5
vazba: V2
prodejní cena: 249 Kč
vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015