Mikulov
Jižní Morava je skvělým místem, kam vyrazit na dovolenou. Vůbec nezáleží na tom, v kterém ročním období se do tamějších končin chystáte vyrazit, protože se jedná o lokalitu, jež má co nabídnout jak v zimě, tak v letních měsících.

Výlety, památky a nekonečné vinice

Většině lidí se pod slovním spojením jižní Morava vybaví hlavně tradice vinařství. Není se vůbec čemu divit, protože tamní kraj je vínem opravdu proslulý. Jestliže patříte mezi milovníky kvalitního vína a lákají vás různé degustace, jedná o se ideální tip na to, kam vyrazit na dovolenou. Věřte tomu, že posezení ve vinném sklípku s místními obyvateli bude něco, nač budete ještě dlouho poté s úsměvem na rtech vzpomínat.
Kromě vinic se na jižní Moravě nachází také spousta míst, která rozhodně stojí za shlédnutí. Budete-li mít například ubytování v Mikulově, neváhejte navštívit zdejší barokní zámek. Západně od Mikulova se nachází krásné královské město Znojmo, kde máte možnost navštívit katakomby, anebo historické jádro se skvostnými kostely. Mimo to ubytování ve Znojmě není vůbec nákladná záležitost. Vyzkoušejte také ubytování na zámku.
Vinný sklep, Chvalovice
Dopřejte si zasloužený relax
Pro ty, co milují lázeňská městečka a s nimi spojenou typickou architekturu, máme tip na město Luhačovice. Ve zdejších lázních se vám dostane prvotřídní péče a domů budete po skončení vašeho pobytu odjíždět jako znovuzrození. Zajímá vás, kde sehnat ubytování v Luhačovicích za přívětivou cenu, anebo v jakémkoliv jiném městě (nejen) na jižní Moravě?
Navštivte webovou stránku Hotel.cz, kde naleznete vyhledávač ubytování po celé České a Slovenské republice. Během několika málo okamžiků tak získáte kompletní přehled o tom, kde se v dané lokalitě můžete ubytovat, a případně na kolik peněz váš vás pobyt celkově vyjde. Díky tomuto webu se plánování vaší dovolené stane mnohem jednodušší.

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015